Victoria Westberg oljemålning

Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTORIA WESTBERG (1859-1941), "Inlopp till Stockholm", monogramsignerad och daterad VW 1888, olja på duk, 50 x 59 cm

Krackeleringar

827479

2020-10-19