Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICTORIA WESTBERG (1859-1941), "Inlopp till Stockholm", monogramsignerad och daterad VW 1888, olja på duk, 50 x 59 cm
Krackeleringar
827479
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här