Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ANN EDHOLM (född 1953): "Persona I-IV", signerade och daterade Ann Edholm 2009, ed. 8/15, 4 st färglitografier, bladmått 58x46 cm
Oramade
827483
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här