ANN EDHOLM: Persona I-IV

ANN EDHOLM: Persona I-IV
ANN EDHOLM: Persona I-IV
ANN EDHOLM: Persona I-IV
ANN EDHOLM: Persona I-IV
ANN EDHOLM: Persona I-IV
ANN EDHOLM: Persona I-IV
ANN EDHOLM: Persona I-IV
ANN EDHOLM: Persona I-IV

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANN EDHOLM (född 1953): "Persona I-IV", signerade och daterade Ann Edholm 2009, ed. 8/15, 4 st färglitografier, bladmått 58x46 cm

Oramade

827483

2020-10-25