EVERT LUNDQVIST: Sittande modell

Klubbat för:

33 000 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

EVERT LUNDQVIST (1904-1994), Sittande modell, signerad Evert Lundqvist samt a tergo Evert Lundqvist 1955, olja på duk, 27x20 cm

Zustandsbeschreibung

827497

2020-10-25