Klubbat för:
33 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
EVERT LUNDQVIST (1904-1994), Sittande modell, signerad Evert Lundqvist samt a tergo Evert Lundqvist 1955, olja på duk, 27x20 cm
Zustandsbeschreibung
827497
2020-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner