Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanerat i olika träslag, bl a rot, 7 lådor, beslag i mässing, gallerkant, höjd ca 108, 35x29 cm
Zustandsbeschreibung
Fanérskador, bruksslitage
827499
2020-10-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner