Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS ERIK LINDELL (1933-2006): Fjärilar, signerad Lars Erik Lindell, olja på pannå, ca 83x122 cm
Lös i ram
827504
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här