Glasservis "Lotus" Rosenthal

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RICHARD LATHAM & BJÖRN WIINBLAD, "Lotus", glasservis, 14 delar, Rosenthal, Studio-Linie, 11 vinglas, höjd ca 17 cm, 12 starkvinsglas, höjd ca 13 cm, samt 18 seltersglas, höjd ca 9,5 cm.

Bruksslitage, 2 seltersglas med kantnagg.

827513

2020-10-30