Alfred Hedlund oljemålning
Valmis
2020-10-23
827525
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ALFRED HEDLUND (1884-1930): Landskap med väderkvarnar, signerad Alf. Hedlund, olja på pannå, ca 55x45 cm