Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL MALMSTEN, skrivbord/matbord, Bodafors, klaffar, 2 lådor, höjd ca 76, 57,5x2, bredd ca 115 cm
Bruksslitage, ytskador
827528
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här