Carl Malmsten

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL MALMSTEN, skrivbord/matbord, Bodafors, klaffar, 2 lådor, höjd ca 76, 57,5x2, bredd ca 115 cm

Bruksslitage, ytskador

827528

2020-10-19