Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SUSANNE NESSIM (född 1944): (2), Blomma, signerade Nessim, färglitografier, nr 32/60 samt 43/110 ca 64x49 cm, oramade blad.
smärre ytsmuts
827536
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här