Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Jaktstilleben med hund samt hare och fåglar, olja på duk, ca 57x80 cm

Tema Old Masters

827540

2020-12-06