OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skepp på öppet hav, otydligt signerad, olja på duk, ca 100x65 cm

Mindre tryckmärke samt mindre pati med färgbortfall

827544

2020-10-22