Erik Jönsson oljemålning
Valmis
2020-10-22
827546
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ERIK JÖNSSON (1893-1950): Bykyrka i vinterskrud, signerad Erik Jönsson, olja på pannå, ca 55x46 cm