Hans Fritzdorf oljemålning

Hans Fritzdorf oljemålning
Hans Fritzdorf oljemålning
Hans Fritzdorf oljemålning
Hans Fritzdorf oljemålning
Hans Fritzdorf oljemålning
Hans Fritzdorf oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS FRITZDORF (1927-1990): Komposition, signerad H Fritzdorf, olja på duk, ca 90x65 cm

827555

2020-10-19