Helge Zandén: Toskanskt landskap
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HELGE ZANDÉN (1885-1972): Toskanskt landskap, signerad och daterad Helge Zandén 1921, olja på duk, ca 61x68 cm
UTSTÄLLNINGAR
Liljevalchs Konsthall, Salongen 1922
krackelyrer, färgbortfall, färgfläckar
827560
2020-10-26