Helge Zandén: Toskanskt landskap
Klubbat för:
22 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
HELGE ZANDÉN (1885-1972): Toskanskt landskap, signerad och daterad Helge Zandén 1921, olja på duk, ca 61x68 cm
UTSTÄLLNINGAR
Liljevalchs Konsthall, Salongen 1922
Zustandsbeschreibung
krackelyrer, färgbortfall, färgfläckar
827560
2020-10-26