Berndt Friberg Gustavsberg
2020-10-26
827575
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, Gustavsberg, 1970, skål, stengods, harpälsglasyr, signerad med studiohanden, årsbokstav L, diameter 13 cm, höjd 5,5 cm
Enstaka färgrepor