Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
ERIC ELFVÉN (1921-2008): (4), kompositioner, signerade och daterade 1955, litografi/serigrafi, bildmått ca 15x12 cm
Gulnade blad, veck
827589
2020-10-19