Eric Elfvén litografier 4 st

Eric Elfvén litografier 4 st
Eric Elfvén litografier 4 st
Eric Elfvén litografier 4 st
Eric Elfvén litografier 4 st
Eric Elfvén litografier 4 st
Eric Elfvén litografier 4 st
Eric Elfvén litografier 4 st
Eric Elfvén litografier 4 st

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

ERIC ELFVÉN (1921-2008): (4), kompositioner, signerade och daterade 1955, litografi/serigrafi, bildmått ca 15x12 cm

Gulnade blad, veck

827589

2020-10-19