Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFEKANNOR, 3 st, 1800-tal, koppar, gåsbröstformad pip med mustasch fäste, höjd med hänkel 17-21 cm
Ett piplock saknas, slitage och mindre skador
827599
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här