Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KAFFEKANNOR, 3 st, 1800-tal, koppar, gåsbröstformad pip med mustasch fäste, höjd med hänkel 17-21 cm
Zustandsbeschreibung
Ett piplock saknas, slitage och mindre skador
827599
2020-10-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner