Kaffekannor koppar

Kaffekannor koppar
Kaffekannor koppar
Kaffekannor koppar
Kaffekannor koppar
Kaffekannor koppar
Kaffekannor koppar

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KAFFEKANNOR, 3 st, 1800-tal, koppar, gåsbröstformad pip med mustasch fäste, höjd med hänkel 17-21 cm

Zustandsbeschreibung

Ett piplock saknas, slitage och mindre skador

827599

2020-10-19