Vagnslyktor 1 par

Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par
Vagnslyktor 1 par

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAGNSLYKTOR, 1 par, mässing/metall, 1900-tal, total höjd ca 46 cm

Senare elektrifierade, ytslitage

827605

2020-10-19