Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
REMMARE, 12 st, 1900-talets mitt, rosa glasmassa, dekor med vindruvsklasar, höjd 20 cm, Samtliga etikettmärkta Trelleborg, förutom en som är märkt Gulla Skruf.
Nagg/ojämnheter på 1 glas
827619
2020-10-19