Hallbord mahogny och teak

Hallbord mahogny och teak
Hallbord mahogny och teak
Hallbord mahogny och teak
Hallbord mahogny och teak
Hallbord mahogny och teak
Hallbord mahogny och teak
Hallbord mahogny och teak
Hallbord mahogny och teak
Hallbord mahogny och teak
Hallbord mahogny och teak

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLBORD, 1950-tal, fanerat i mahogny och teak, ben i björk, inredd med 2 lådor, höjd 37, 119x45 cm, nyckel finns, enligt uppgift möjligen NK möbler

Ytskador och repor

827620

2020-10-19