CF Mylius herrfickur i 18 k guld 1800-tal
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CF MYLIUS, fickur, 18 k guld, 1800-talets första hälft, vitemaljerad urtavla märkt CF Mylius in Frankfurt, innerlock i metall, boettnr. 14631, kvartsrepetition, datum, diameter 55,5 mm, vikt exkl. löst glas 125 g
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, löst glas, urtavla med spickor, bucklor
827623
2020-10-22