CF Mylius herrfickur i 18 k guld 1800-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

CF MYLIUS, fickur, 18 k guld, 1800-talets första hälft, vitemaljerad urtavla märkt CF Mylius in Frankfurt, innerlock i metall, boettnr. 14631, kvartsrepetition, datum, diameter 55,5 mm, vikt exkl. löst glas 125 g

Kuntoraportti

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, löst glas, urtavla med spickor, bucklor

827623

Päivämäärä:

2020-10-22