Pierre Olofsson, Komposition
2020-10-22
827641
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition,
signerad samt daterad Olofsson 77/150 , färglitografi, ca 57x37 cm