Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILLIAM ANSLOW / WILLIAM GEORGES THORNLEY (1857-1935): Hamnmotiv, olja på duk, signerad, ca 25x40,5 cm
Krackelerad, lagad, mindre hål
827664
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här