Soffbord 1960-tal
2020-10-19
827665
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, underrede i ek, med stenskiva, höjd ca 65, 82x82 cm
Hörn med avslag, sbrukslitage, smärre ytskador