Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Don Juan sm åldrad, teckning, kol och blyerts, monogramsignerad OÄ samt daterad -75, storkel ca 78x55 cm
PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.
Löst blad
827666
2020-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här