Olle Ängkvist

Olle Ängkvist
Olle Ängkvist

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Don Juan sm åldrad, teckning, kol och blyerts, monogramsignerad OÄ samt daterad -75, storkel ca 78x55 cm

PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.

Löst blad

827666

2020-10-23