Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KERSTIN BUTLER, matta, Södra Kalmar Läns Hemslöjd, rölakan, signerad KB SKLH, ca 289x176 cm
Kortsida med skador, langettering med lagning, smärre fläckar
827687
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här