Matta Södra Kalmar läns Hemslöjd

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KERSTIN BUTLER, matta, Södra Kalmar Läns Hemslöjd, rölakan, signerad KB SKLH, ca 289x176 cm

Kortsida med skador, langettering med lagning, smärre fläckar

827687

2020-10-19