Bergere 1900-tal

Bergere 1900-tal
Bergere 1900-tal
Bergere 1900-tal
Bergere 1900-tal
Bergere 1900-tal
Bergere 1900-tal
Bergere 1900-tal
Bergere 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGERE, Louis quinze-stil, 1900-tal, stomme i valnöt, skuren dekor, plyschklädsel, sitthöjd 42 cm

Slitage, band löst på baksidan

827690

2020-10-19