Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GUNNAR SMOLIANSKY (1933-2019): Sergelstorg, signerad och daterad a tergo Gunnar Smoliansky 13 febr. 1978, gelatinsilverfotografi, 6x9 cm
Ej examinerad ur ram
827699
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här