GUNNAR SMOLIANSKY: Sergelstorg

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUNNAR SMOLIANSKY (1933-2019): Sergelstorg, signerad och daterad a tergo Gunnar Smoliansky 13 febr. 1978, gelatinsilverfotografi, 6x9 cm

Ej examinerad ur ram

827699

2020-10-25