Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, , klädd i Josef Franks kretong ´Mirakel´ formgiven 1920-tal, sitthöjd ca 43 cm, B ca 75 cm
Textil solblekt
827700
2020-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här