Philip von Schantz oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Sommarlandskap med kastell, signerad P v Schantz -46, olja på pannå, ca 22x30 cm

Smärre fläckar

827701

2020-10-19