Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRASUTENSILIER, 4 dlr, handtag i form av änder, mässing och konstmassa, 1940-tal, inköpt på Firma Svenskt Tenn
En lagad and, slitage
827702
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här