Brasutensilier

Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier
Brasutensilier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRASUTENSILIER, 4 dlr, handtag i form av änder, mässing och konstmassa, 1940-tal, inköpt på Firma Svenskt Tenn

En lagad and, slitage

827702

2020-10-19