Sergej Jakovlev

Sergej Jakovlev
Sergej Jakovlev
Sergej Jakovlev
Sergej Jakovlev

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERGEJ JAKOVLEV (född 1958): "Night Beach", olja på duk, signerad, daterad á tergo 2004, 100 x 130 cm.

827704

2020-10-23