Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-tal, med fotpallar, paisleymönster, sitthöjd ca 45, rygghöjd 90 cm

Smärre slitage

827706

2020-10-19