Edition Luxe Elon Arenhill Örhänge 18K
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELON ARENHILL, örhänge, 18K, Malmö, stel halvcirkel formad stav, svartgrön odlad Tahitipärla ca 11 mm, på stift, signerade, höjd ca 20 mm, vikt ca 5.3 g
Pärlor med naturliga ojämnheter och mindre tillväxt skador/ bortfall.
827723
2020-10-25