Edition Luxe Elon Arenhill Örhänge 18K

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELON ARENHILL, örhänge, 18K, Malmö, stel halvcirkel formad stav, svartgrön odlad Tahitipärla ca 11 mm, på stift, signerade, höjd ca 20 mm, vikt ca 5.3 g

Pärlor med naturliga ojämnheter och mindre tillväxt skador/ bortfall.

827723

2020-10-25