Cornelis van Beveroo Corneille serigrafi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad och daterad 96, 115/250, färgserigrafi, bildyta ca 32x43 cm

827747

2020-10-19