Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): "Ateljén/L´Atelier", signerad L. Jirlow, 1975, märkt H.C., färglitografi, bildmått ca 45x54 cm
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus

827752

2020-10-19