LARS LILJENDAHL (född 1948): Affischering förbjude

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS LILJENDAHL (född 1948): Affischering förbjuden, tusch på papper signerad och daterad larsliljendahl 11/28, 76x50,5 cm

ej examinerad ur ram

827754

2020-10-25