Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, matbord, 1960-tal, teakfanér, Bodafors Möbelfabrik, höjd 74, diameter 115, 4 iläggsskivor vardera 55 cm
Bruksslitage
827755
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här