Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (f. 1936), stilleben med blommor, färglitografi, signerad samt märkt H.C., bildyta ca 63x37 cm

Gulnad

827757

2020-10-19