Mårten Andersson litografi

Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934-2017): "Resan till månen", signerad Mårten A, 248/360, färglitografi, bildmått 41x53 cm

827766

2020-10-19