Mårten Andersson litografi

Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934-2017): Dansande par, signerad Mårten A, 64/360, färglitografi, bildmått 54x43 cm

827776

2020-10-19