Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957): Komposition, signerad Vilh Bjerke Petersen, 16/260, färglitografi, bildmått 38x46 cm
827790
2020-10-19