Vilhelm Bjerke-Petersen litografi

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957): Komposition, signerad Vilh Bjerke Petersen, 16/260, färglitografi, bildmått 38x46 cm

827790

2020-10-19