Karl-Axel Pehrson litografi

Karl-Axel Pehrson litografi
Karl-Axel Pehrson litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition med blommor, signerad och daterad K.A. Pehrson -86, 28/385, färglitografi, bildmått 39x46 cm

827821

2020-10-19